چهل شاخص
40shakhes
چهل شهید شاخص
خاطراتی از جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان
نویسنده : admin
دوشنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۳

۱)حاج احمد متوسلیان در مریوان و پاوه، هر عملیاتی که انجام داد با خون دل بود، او بنی صدر را تهدید کرد که تو در خواب هم مریوان را نمی‌بینی.» بنی صدر هم گفت: تو در حدی نیستی که با من صحبت کنی و کار به جایی رسید که بنی صدر گفت با هلی کوپتر وارد مریوان می‌شود. حاج احمد گفته بود و به نیروها آماده باش داده بود که هلی کوپتر بنی صدر را بزنید و حتی به او فرصت پیاده شدن ندهید.
حاج احمد، شناخت کاملی نسبت به بنی‌صدر داشت که منافق ملعونی است، بنی صدر جرأت آمدن به مریوان را پیدا نکرد اما حاج احمد را تحریم نیرویی و تسهیلاتی کرد و حاج احمد با کمترین و ضعیف‌‌ترین امکانات در پاوه و مریوان عملیات می‌کرد تا جایی که ضد انقلاب گفته بود: «ما از دست بچه‌های حاج احمد عاصی شده‌ایم.»

:: موضوعات مرتبط : شهید احمد متوسلیان
بخشی از وصیتنامه حاج احمد متوسلیان
نویسنده : admin
یکشنبه, ۱۲ مرداد ۱۳۹۳

ما با اسرائیل وارد جنگ خواهیم شد ، هرکس مرد این راه است بسم الله هرکس نیست خداحافظ …

:: موضوعات مرتبط : شهید احمد متوسلیان
شهید احمد متوسلیان
نویسنده : admin
شنبه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۳

حاج احمد متوسلیان در سال ۱۳۳۲ ، مقارن با کودتای سیاه آمریکایی در محله امامزاده سیداسماعیل خیابان مولوی تهران متولد شد .وی دوران تحصیلات خود را در دبستان اسلامی «مصطفوی» سپری کرد. از همان کودکی ضمن اشتغال به درس و مدرسه به رغم نارسایی قلبی و ضعف توان جسمی در مغازه شیرینی فروشی پدرش-” قنادی متوسلیان یزدی ” – واقع در بازار تهران مشغول شد.

:: موضوعات مرتبط : شهید احمد متوسلیان
 
 
 
.:: This Template By : night-skin.com ::.
نوشته‌های تازه
آخرین دیدگاه‌ها

تبلیغات رپورتاژ